• Uchwała Zgromadzenia Wspó...
  22.02.2024

Uchwała Zgromadzenia Wspólników spółki przejmującej o dopłatach dla wspólników spółki przejmowanej

biznes

,

spółki

|

uchwała


Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Opis, czego dotyczy dokument
  • Instrukcję poprawnego wypełnienia z dokładnym wyjaśnieniem
  • Przykładowo uzupełniony dokument
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Uchwała Zgromadzenia Wspólników spółki przejmującej o dopłatach dla wspólników spółki przejmowanej - w przypadku łączenia się spółek poprzez przejęcie jednej z nich przez drugą oraz wydaniu w zamian za to wspólnikom spółki przejmowanej udziałów lub akcji w spółce przejmującej możliwe jest również otrzymanie przez wspólników spółki przejmowanej dopłat w gotówce. Dopłaty te dokonywane są z kapitału zapasowego spółki przejmującej lub z zysku. Dopłaty te nie mogą przekraczać łącznie 10% wartości bilansowej przyznanych udziałów albo akcji spółki przejmującej, określonej według oświadczenia zawierającego informację o stanie księgowym spółki opracowaną na potrzeby planowanego połączenia spółek.
Łączenie się spółek, Zgromadzenie wspólników , Uchwała Zgromadzenia Wspólników spółki przejmującej o dopłatach dla wspólników spółki przejmowanej
Kup dokument
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...