• Wniosek o przyznanie doda...
  24.07.2024

Wniosek o przyznanie dodatku aktywizacyjnego

finanse

,

praca

,

pracownik

,

pracodawca

,

Bezrobotni

,

urząd pracy

|

wnioski


Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Opis, czego dotyczy dokument
  • Instrukcję poprawnego wypełnienia z dokładnym wyjaśnieniem
  • Przykładowo uzupełniony dokument
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Dokument, w którym bezrobotny mający prawo do zasiłku dla bezrobotnych zwraca się do starosty za pośrednictwem właściwego powiatowego urzędu pracy z wnioskiem o przyznanie dodatku aktywizacyjnego, z uwagi na podjęcie przez niego zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej z własnej inicjatywy bądź na skutek skierowania przez urząd pracy w okresie pobierania wyżej wymienionego zasiłku. W razie skierowania przez urząd pracy dodatek przysługuje tylko w razie zatrudnienia lub wykonywania innej pracy zarobkowej w niepełnym wymiarze czasu pracy przewidzianym dla danego zawodu, przy uzyskiwaniu wynagrodzenia niższego od minimalnego wynagrodzenia za pracę. Do wniosku dołączyć należy dokumenty potwierdzające podjęcie pracy lub innego zatrudnienia.
Osoba bezrobotna, Zasiłek dla bezrobotnych, pracownik, pracodawca, Dodatek aktywizacyjny, Wniosek, Wniosek o przyznanie dodatku aktywizacyjnego
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...