• Wniosek o refundację kosz...
  04.03.2024

Wniosek o refundację kosztów opieki nad dzieckiem/dziećmi do lat 7/osobą zależną

finanse

,

praca

,

ojcostwo

,

macierzyństwo

,

pracownik

,

Bezrobotni

,

urząd pracy

|

wnioski


Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Opis, czego dotyczy dokument
  • Instrukcję poprawnego wypełnienia z dokładnym wyjaśnieniem
  • Przykładowo uzupełniony dokument
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Dokument, w którym bezrobotny zwraca się do starosty (za pośrednictwem powiatowego urzędu pracy) z wnioskiem o refundację kosztów poniesionych z tytułu opieki nad dzieckiem bądź dziećmi do lat 7 bądź osobą zależną w razie podjęcia przez tą osobę zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej lub skierowania jej na staż, przygotowanie zawodowe dorosłych bądź szkolenie oraz pod warunkiem osiągania z tego tytułu miesięcznie przychodów nieprzekraczających minimalnego wynagrodzenia za pracę. Do wniosku załączyć należy dokumenty potwierdzające poniesione koszty opieki, wysokość wynagrodzenia za pracę oraz samotne sprawowanie opieki nad dzieckiem/dziećmi (np. akt urodzenia dziecka lub orzeczenie o niepełnosprawności osoby zależnej, umowa o pracę lub zaświadczenie o zarobkach, akt zgonu drugiego rodzica dziecka lub wyrok orzekający rozwód, dokumenty potwierdzające wysokość poniesionych kosztów opieki).
Osoba bezrobotna, Refundacja kosztów opieki nad dzieckiem/dziećmi do lat 7/osobą zależną, Wniosek, Wniosek o refundację kosztów opieki nad dzieckiem/dziećmi do lat 7/osobą zależną
Kup dokument
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...