• Wniosek o usunięcie i zap...
  15.07.2024

Wniosek o usunięcie i zaprzestanie przetwarzania informacji stanowiących tajemnicę bankową

biznes

,

finanse

,

przedsiębiorca

|

wnioski


Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Opis, czego dotyczy dokument
  • Instrukcję poprawnego wypełnienia z dokładnym wyjaśnieniem
  • Przykładowo uzupełniony dokument
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Wniosek o usunięcie i zaprzestanie przetwarzania informacji stanowiących tajemnicę bankową - co do zasady banki oraz inne instytucje ustawowo upoważnione do udzielania kredytów mogą przetwarzać informacje stanowiące tajemnicę bankową w zakresie dotyczącym osób fizycznych w celu oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego. Jednakże po wygaśnięciu zobowiązania wynikającego z umowy zawartej z bankiem lub inną instytucją ustawowo upoważnioną do udzielania kredytów, instytucje te mogą przetwarzać w/w informacje pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody osoby, której one dotyczą. Zgoda ta może być w każdym czasie odwołana.
Dane osobowe , Przetwarzanie danych osobowych , Zgoda osoby, której dane osobowe dotyczą , Bank, Wniosek o usunięcie i zaprzestanie przetwarzania informacji stanowiących tajemnicę bankową -
Kup dokument
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...