• Wniosek zakładowej organi...
  20.05.2024

Wniosek zakładowej organizacji związkowej o uznanie za niebyłą kary porządkowej pracownika

praca

,

organizacje zawodowe

,

przedsiębiorca

,

kara

,

pracownik

,

pracodawca

,

zakładowa organizacja związkowa

|

wnioski


Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Opis, czego dotyczy dokument
  • Instrukcję poprawnego wypełnienia z dokładnym wyjaśnieniem
  • Przykładowo uzupełniony dokument
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Dokument, w którym reprezentująca pracownika zakładowa organizacja związkowa występuje do pracodawcy, który nałożył na tego pracownika karę porządkową z wnioskiem o uznanie wymierzonej kary za niebyłą oraz o usunięcie odpisu zawiadomienia o ukaraniu z akt osobowych pracownika przed upływem roku nienagannej pracy od dnia jej wymierzenia. Po roku NIENAGANNEJ PRACY pracownika, któremu wymierzono karę porządkową karę tę z MOCY PRAWA uważa się za niebyłą, a odpis zawiadomienia o ukaraniu usuwa się z akt osobowych pracownika. Zakładowa organizacja związkowa ma prawo wystąpić do pracodawcy o uznanie kary porządkowej pracownika za niebyłą przed upływem w/w okresu.
pracownik, pracodawca, zakład pracy, Zakładowa organizacja związkowa, Kara porządkowa dla pracownika, Wniosek, Wniosek zakładowej organizacji związkowej o uznanie za niebyłą kary porządkowej pracownika
Kup dokument
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...