• Żądanie uczestniczenia w ...
  14.04.2024

Żądanie uczestniczenia w Zgromadzeniu Wspólników sp. z o.o. zgłoszone przez byłego członka organu spółki

biznes

,

finanse

,

spółki

|

żądanie


Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Opis, czego dotyczy dokument
  • Instrukcję poprawnego wypełnienia z dokładnym wyjaśnieniem
  • Przykładowo uzupełniony dokument
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Żądanie uczestniczenia w Zgromadzeniu Wspólników sp. z o.o. zgłoszone przez byłego członka organu spółki - pismo członka organu spółki, którego mandat wygasł przed dniem zgromadzenia wspólników zawierające żądanie uczestniczenia w Zgromadzeniu Wspólników. Zgodnie z kodeksem spółek handlowych wspólnik taki ma prawo uczestniczyć w zgromadzeniu, przeglądać sprawozdanie zarządu i sprawozdanie finansowe wraz z odpisem sprawozdania rady nadzorczej lub komisji rewizyjnej oraz biegłego rewidenta. Ponadto może on zgłaszać na piśmie swoje opinie w stosunku do nich. Żądanie wspólnika dotyczące jego uczestnictwa w zgromadzeniu należy złożyć zarządowi na piśmie nie później niż na tydzień przed zgromadzeniem.
Zgromadzenie wspólników , Zarząd, Rada nadzorcza, Komisja rewizyjna, Żądanie uczestniczenia w Zgromadzeniu Wspólników sp. z o.o. zgłoszone przez byłego członka organu spółki
Kup dokument
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...