• Zawiadomienie o przejściu...
  05.03.2024

Zawiadomienie o przejściu zakładu pracy/części zakładu pracy na innego pracodawcę

praca

,

przedsiębiorca

,

pracownik

,

pracodawca

|

zawiadomienie


Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Opis, czego dotyczy dokument
  • Instrukcję poprawnego wypełnienia z dokładnym wyjaśnieniem
  • Przykładowo uzupełniony dokument
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Zawiadomienie o przejściu zakładu pracy na innego pracodawcę - oświadczenie dotychczasowego i nowego pracodawcy skierowane do pracowników, w którym informują oni o przejściu zakładu pracy na innego pracodawcę. Zawiadomienie takie jest obowiązkowe w przypadku, gdy u w/w pracodawców nie działają zakładowe organizacje związkowe. Zawiadomienie to powinno być dokonane na piśmie i obejmować: przewidywany termin przejścia zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę, jego przyczyny, prawne ekonomiczne oraz socjalne skutki dla pracowników, a także zamierzone działania dotyczące warunków zatrudnienia pracowników, w szczególności warunków pracy, płacy i przekwalifikowania. Przekazanie w/w informacji powinno nastąpić co najmniej na 30 dni przed przewidywanym terminem przejścia zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę.
pracownik, pracodawca, zakład pracy, przejście zakładu pracy na innego pracodawcę, zawiadomienie o przejściu zakładu pracy na innego pracodawcę
Kup dokument
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...