• Art. 77. - Przepis przej...
  30.03.2023
Obserwuj akt

Art. 77. ochr. zwierząt dośw.


Przepis przejściowy

1.
Z dniem wejścia w życie niniejszej ustawy wpisane do wykazów, o których mowa w art. 22 wykazy jednostek doświadczalnych, jednostek hodowlanych i dostawców ustawy uchylanej w art. 83 utrata mocy ustawy o doświadczeniach na zwierzętach:
1)
jednostki hodowlane w rozumieniu art. 2 katalog pojęć ustawowych pkt 9 ustawy uchylanej w art. 83 utrata mocy ustawy o doświadczeniach na zwierzętach stają się hodowcami w rozumieniu niniejszej ustawy;
2)
jednostki doświadczalne w rozumieniu art. 2 katalog pojęć ustawowych pkt 10 ustawy uchylanej w art. 83 utrata mocy ustawy o doświadczeniach na zwierzętach stają się użytkownikami w rozumieniu niniejszej ustawy;
3)
dostawcy w rozumieniu art. 2 katalog pojęć ustawowych pkt 11 ustawy uchylanej w art. 83 utrata mocy ustawy o doświadczeniach na zwierzętach stają się dostawcami w rozumieniu niniejszej ustawy.
2.
Minister właściwy do spraw nauki z urzędu wpisuje jednostki hodowlane, jednostki doświadczalne i dostawców, o których mowa w ust. 1, do rejestru, o którym mowa w art. 26 obowiązek wpisu do rejestru hodowców, dostawców i użytkowników.
Art. 77. Przepis przejściowy - budzi Twoje wątpliwości?
Potrzebujesz informacji prawnej?
Zadaj bezpłatne pytanie
Zobacz cały akt prawny
Logo casum.pl

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług doświadczonych prawników.

Adwokat
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Radca prawny
Ostrów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)
Adwokat
Szczecin (woj. zachodniopomorskie)
Adwokat
Łódź (woj. łódzkie)
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...