• Art. 78. - Przepis przej...
  30.03.2023
Obserwuj akt

Art. 78. ochr. zwierząt dośw.


Przepis przejściowy

1.
Doświadczenia, na których przeprowadzenie została wyrażona zgoda przed dniem wejścia w życie niniejszej ustawy, przeprowadza się na podstawie dotychczasowych przepisów, nie dłużej jednak niż do dnia 1 stycznia 2018 r.
2.
Dokumentację dotyczącą zwierząt, o których mowa w art. 11 znakowanie zwierząt doświadczalnych ust. 3 ustawy uchylanej w art. 83 utrata mocy ustawy o doświadczeniach na zwierzętach, hodowca, dostawca lub użytkownik przechowuje przez 3 lata od dnia oznakowania tych zwierząt.
3.
Ewidencję zwierząt doświadczalnych prowadzoną na podstawie art. 19 ewidencja zwierząt doświadczalnych, sprawozdania jednostki doświadczalnej ust. 1 ustawy uchylanej w art. 83 utrata mocy ustawy o doświadczeniach na zwierzętach użytkownik przechowuje przez 3 lata od dnia dokonania w niej ostatniego wpisu.
4.
Dokumentację dotyczącą doświadczeń, prowadzoną na podstawie art. 21 przechowywanie dokumentacji doświadczenia ustawy uchylanej w art. 83 utrata mocy ustawy o doświadczeniach na zwierzętach, użytkownik przechowuje przez 3 lata od dnia zakończenia przeprowadzania doświadczenia.
Art. 78. Przepis przejściowy - budzi Twoje wątpliwości?
Potrzebujesz informacji prawnej?
Zadaj bezpłatne pytanie
Zobacz cały akt prawny
Logo casum.pl

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług doświadczonych prawników.

Adwokat
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Radca prawny
Ostrów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)
Adwokat
Szczecin (woj. zachodniopomorskie)
Adwokat
Łódź (woj. łódzkie)
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...