• Art. 60. - Przepisy prze...
  30.05.2024

Ustawa o otwartych danych i ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego

Stan prawny aktualny na dzień: 30.05.2024

Dz.U.2023.0.1524 t.j. - Ustawa z dnia 11 sierpnia 2021 r. o otwartych danych i ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego

Obserwuj akt

Art. 60. wykorz.inf.sekt.publ


Przepisy przejściowe i dostosowujące

1.
Dotychczasowe przepisy wykonawcze wydane na podstawie art. 9b uchylony ust. 6 ustawy zmienianej w art. 50 zmiana ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz art. 18 ust. 3 ustawy uchylanej w art. 62 utrata mocy ustawy o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego zachowują moc do dnia wejścia w życie przepisów wykonawczych wydanych odpowiednio na podstawie art. 34 prowadzenie portalu danych o szczególnym znaczeniu dla rozwoju innowacyjności w państwie lub rozwoju społeczeństwa informacyjnego ust. 7 i art. 19 odpłatność za udostępnione lub przekazane przez muzea informacje sektora publicznego ust. 3 niniejszej ustawy, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy.
2.
Program Otwierania Danych, o którym mowa w art. 9e uchylony ustawy zmienianej w art. 50 zmiana ustawy o dostępie do informacji publicznej, staje się programem.
3.
Centralne repozytorium informacji publicznej, o którym mowa w art. 9b uchylony ust. 1 ustawy zmienianej w art. 50 zmiana ustawy o dostępie do informacji publicznej, staje się portalem danych.
Art. 60. Przepisy przejściowe i dostosowujące - budzi Twoje wątpliwości?
Potrzebujesz informacji prawnej?
Zadaj bezpłatne pytanie
Zobacz cały akt prawny
Logo casum.pl

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług doświadczonych prawników.

Adwokat
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Adwokat
Gdańsk (woj. pomorskie)
Prawnik
Zawiercie (woj. śląskie)
Prawnik
Warszawa (woj. mazowieckie)
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...