• Art. 203. ochr. środow. -...
  05.03.2024

Art. 203. ochr. środow.


Kilka instalacji na jednym terenie

1.
Instalacje, o których mowa w art. 201 wymóg uzyskania pozwolenia na prowadzenie instalacji ust. 1, położone na terenie jednego zakładu obejmuje się jednym pozwoleniem zintegrowanym.
2.
Na wniosek prowadzącego instalacje, o których mowa w art. 201 wymóg uzyskania pozwolenia na prowadzenie instalacji ust. 1, odrębnymi pozwoleniami zintegrowanymi można objąć odrębne instalacje na terenie jednego zakładu.
3.
Na wniosek prowadzącego instalacje, o których mowa w art. 201 wymóg uzyskania pozwolenia na prowadzenie instalacji ust. 1, pozwoleniem zintegrowanym można objąć instalacje niewymagające pozwolenia zintegrowanego położone na terenie tego samego zakładu, co instalacja wymagająca takiego pozwolenia, ustalając dla nich warunki wprowadzania do środowiska substancji lub energii na zasadach określonych dla pozwoleń, o których mowa w art. 181 pozwolenia udzielane przez organ ochrony środowiska ust. 1 pkt 2 i 4, pozwolenia wodnoprawnego na pobór wód oraz pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzanie ścieków do wód lub do ziemi.
Art. 203. Kilka instalacji na jednym terenie - budzi Twoje wątpliwości?
Potrzebujesz informacji prawnej?
Zadaj bezpłatne pytanie
Zobacz cały akt prawny
Orzeczenia: 5 Porównania: 1
Logo casum.pl

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług doświadczonych prawników.

Adwokat
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Radca prawny
Ostrów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)
Radca prawny
Warszawa (woj. mazowieckie)
Adwokat
Łódź (woj. łódzkie)
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...