• Art. 78. - Rozporządzeni...
  30.11.2022
Obserwuj akt

Art. 78. przec.praniu pienięd


Rozporządzenie w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji o transakcjach i transferach pieniężnych

1.
Instytucja obowiązana przekazuje za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacje, o których mowa w art. 72 informacje o transakcjach i transferach pieniężnych przekazywane Generalnemu Inspektorowi, oraz formularz, o którym mowa w art. 77 formularz identyfikujący instytucję obowiązaną.
2.
Minister właściwy do spraw finansów publicznych udostępnia, w formie dokumentu elektronicznego, wzory informacji, o których mowa w art. 72 informacje o transakcjach i transferach pieniężnych przekazywane Generalnemu Inspektorowi, oraz wzór formularza, o którym mowa w art. 77 formularz identyfikujący instytucję obowiązaną.
3.
Minister właściwy do spraw finansów publicznych określi, w drodze rozporządzenia, sposób sporządzania i przekazywania informacji, o których mowa w art. 72 informacje o transakcjach i transferach pieniężnych przekazywane Generalnemu Inspektorowi, oraz formularza, o którym mowa w art. 77 formularz identyfikujący instytucję obowiązaną, a także tryb ich przekazywania, mając na uwadze konieczność sprawnego, wiarygodnego i bezpiecznego ich przekazywania.
Art. 78. Rozporządzenie w sprawie sposobu sporządzania i ... - budzi Twoje wątpliwości?
Potrzebujesz informacji prawnej?
Zadaj bezpłatne pytanie
Zobacz cały akt prawny
Logo casum.pl

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług doświadczonych prawników.

Adwokat
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Radca prawny
Ostrów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)
Adwokat
Łódź (woj. łódzkie)
Prawnik
Warszawa (woj. mazowieckie)
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...