• Art. 24c. - Ponoszenie k...
  17.04.2024
Obserwuj akt

Art. 24c. ochr. zwierz.


Ponoszenie kosztów działań podjętych w wyniku decyzji powiatowego lekarza weterynarii

1.
Koszty działań podjętych w wyniku wydania decyzji, o których mowa w art. 24a kontrola spełniania wymagań weterynaryjnych przy przemieszczaniu w celach niehandlowych zwierząt domowych ust. 2 oraz art. 24b kontrola zwierząt domowych przemieszczanych w celach niehandlowych ust. 4a i ust. 5 pkt 2, w tym koszty przetrzymywania zwierząt i opieki nad tymi zwierzętami, ponosi właściciel lub osoba upoważniona.
2.
Organ, który wydał decyzje wymienione w art. 24a kontrola spełniania wymagań weterynaryjnych przy przemieszczaniu w celach niehandlowych zwierząt domowych ust. 2 oraz art. 24b kontrola zwierząt domowych przemieszczanych w celach niehandlowych ust. 4a i ust. 5 pkt 2, ustala, w drodze decyzji, wysokość kosztów, o których mowa w ust. 1.
3.
Decyzjom, o których mowa w art. 24a kontrola spełniania wymagań weterynaryjnych przy przemieszczaniu w celach niehandlowych zwierząt domowych ust. 2 oraz art. 24b kontrola zwierząt domowych przemieszczanych w celach niehandlowych ust. 4a i ust. 5 pkt 2, oraz decyzji w sprawie wysokości kosztów, o której mowa w ust. 2, nadaje się rygor natychmiastowej wykonalności.
Art. 24c. Ponoszenie kosztów działań podjętych w wyniku d... - budzi Twoje wątpliwości?
Potrzebujesz informacji prawnej?
Zadaj bezpłatne pytanie
Zobacz cały akt prawny
Logo casum.pl

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług doświadczonych prawników.

Adwokat
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Adwokat
Gdańsk (woj. pomorskie)
Adwokat
Łódź (woj. łódzkie)
Prawnik
Zawiercie (woj. śląskie)
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...