• Art. 236. - Przepisy prz...
  20.04.2024
Obserwuj akt

Art. 236. wprow. szkoln.wyższe


Przepisy przejściowe i dostosowujące

1.
Akademickie inkubatory przedsiębiorczości oraz centra transferu technologii, o których mowa w art. 86 akademickie inkubatory przedsiębiorczości i centra transferu technologii ust. 1 ustawy uchylanej w art. 169 przepisy uchylające pkt 3, stają się akademickimi inkubatorami przedsiębiorczości oraz centrami transferu technologii, o których mowa w art. 148 akademickie inkubatory przedsiębiorczości i centra transferu technologii ust. 1 ustawy, o której mowa w art. 1 wejście w życie ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym.
2.
Spółki celowe, o których mowa w art. 86a spółka celowa uczelni ust. 1 oraz w art. 86b podmioty tworzące spółkę celową ust. 1 ustawy uchylanej w art. 169 przepisy uchylające pkt 3, stają się spółkami celowymi, o których mowa w art. 149 spółki celowe ust. 1 ustawy, o której mowa w art. 1 wejście w życie ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym.
3.
Regulaminy zarządzania prawami autorskimi i prawami pokrewnymi oraz prawami własności przemysłowej oraz zasad komercjalizacji, o których mowa w art. 86c regulamin zarządzania prawami autorskimi, pokrewnymi, własności przemysłowej oraz zasad komercjalizacji wyników badań i prac ust. 1 pkt 1 ustawy uchylanej w art. 169 przepisy uchylające pkt 3, stają się regulaminami zarządzania prawami autorskimi, prawami pokrewnymi i prawami własności przemysłowej oraz zasad komercjalizacji, o których mowa w art. 152 zakres uchwał senatu uczelni ust. 1 pkt 1 ustawy, o której mowa w art. 1 wejście w życie ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym.
4.
Regulaminy korzystania z infrastruktury badawczej uczelni, o których mowa w art. 86c regulamin zarządzania prawami autorskimi, pokrewnymi, własności przemysłowej oraz zasad komercjalizacji wyników badań i prac ust. 1 pkt 2 ustawy uchylanej w art. 169 przepisy uchylające pkt 3, stają się regulaminami korzystania z infrastruktury badawczej, o których mowa w art. 152 zakres uchwał senatu uczelni ust. 1 pkt 2 ustawy, o której mowa w art. 1 wejście w życie ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym.
Art. 236. Przepisy przejściowe i dostosowujące - budzi Twoje wątpliwości?
Potrzebujesz informacji prawnej?
Zadaj bezpłatne pytanie
Zobacz cały akt prawny
Logo casum.pl

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług doświadczonych prawników.

Adwokat
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Adwokat
Gdańsk (woj. pomorskie)
Adwokat
Łódź (woj. łódzkie)
Prawnik
Zawiercie (woj. śląskie)
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...